Enov Elektronik > Kurumsal

Hakkımızda

Enov Elektronik, 2021 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Elektronik üretim, ar-ge ve elektronik kart tamiri sektörlerine elektronik komponent ve diğer ürünlerin tedariki konusunda destek vermekteyiz.

Aktif ve pasif komponentler, elektromekanik devre parçaları, elektronik modüller, lcd ve boardlar konusunda yurt dışında geniş bir tedarik ağına sahibiz. 10 yılı aşkın satış ve satın alma tecrübemiz ile BOM listelerinizi fiyatlandırarak, sizlere optimum fayda sağlayacak şekilde teklif hazırlamaktayız.

Üretimi durmuş (opsolete), zor bulunan veya alternatif ürün arayışlarında global araştırma yapabilmekteyiz.

Digikey, Mouser, Farnell ve Arrow gibi global komponent distribütörleriyle ürün ve marka çeşitliliğini zengin tutarak, haftalık yüklemelerle müşterilerimize hızlı şekilde ürün tedariki sağlıyoruz.

Dünyanın her notasından ihtiyaca uygun ürünü araştırma, satın alma ve müşteriye en uygun fiyatlara sunma konusunda her gün kendisini geliştiren yapımızla bir adım öne çıkmaktayız.

Aynı zamanda, zayıf akım sistemleri, kamera ve alarm sistemleri, network ürünleri, kurulum ve yönetimi  konusunda ortak çalıştığımız alanında uzman partnerlerimiz ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

enov-kurumsal

Misyon

Kaliteden ödün vermeden, global komponent distribütörleri ve uzak doğu pazarından yaptığımız yüklemeler ile müşterilerimize fiyat ve teslim süresi avantajı sağlayarak üretim, teknik ve ar-ge departmanlarına destek olmak. Bulunması güç üretimi durmuş yedek parçaların dünya üzerinde araştırmasını yaparak müşterilerimize ulaştırmak.

Vizyon

Enov Elektronik olarak her gün yenilenen komponent sektöründeki gelişmeleri takip ederek, yeni distribütörlük anlaşmaları imzalamak ve ürün portföyümüzü genişletmek. Müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutarak elektronik komponent sektöründe tercih edilen firmalardan biri olmak.

Sektörde edinmiş olduğumuz tecrübelerle, siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Başarılı Proje
Mutlu Müşteri
Ürün Çeşitliliği
E-Katalogumuzu indibilirsiniz